Suzuki Swift přijíždí ve speciální edici

Nová maska chladiče, šestnáctipalcová kola z lehkých slitin a přepracovaný interiér – podle toho speciální edici swiftu poznáte.
AKTUALITY, 04.12.14 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Suzuki Swift

Výrobce vzal nejprodávanější provedení GL/AC s benzínovou dvanáctistovkou o výkonu 69 kW, které má ve standardní výbavě manuální klimatizaci a elektrické ovládání předních oken, sedm airbagů, stabilizační systém ESP, palubní počítač, tempomat s ovládáním na multifunkčním volantu nebo LED světlomety pro denní svícení a přední mlhové světlomety, a dopřál mu decentní osvěžení exteriéru v podobě nové masky chladiče a litých šestnáctipalcových kol, která kombinují černou barvu a efekt leštěného kovu.

Volant je potažen kůží a na sedadlech či manžetě řadicí páky se nyní nachází také fialová barva. Swift ve speciální edici je k dispozici ve čtyřech metalických odstínech – bílé, hnědé, šedé a černé. Jeho cena byla stanovena na 276.700 Kč.

Všechny verze swiftu bez rozdílu motorizace a výbavy mají ve výbavě ukazatel nápovědy řazení, který řidiče prostřednictvím displeje palubního počítače vyzývá k přeřazení v nejvhodnějším okamžiku. Nechybí systém monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS), který má za úkol přispět k vyšší bezpečnosti jízdy, verze s benzínovým motorem 1.2 VVT jsou nově vybaveny ukazatelem životnosti olejové náplně v motoru. S couváním při parkování pomohou zadní parkovací senzory, standardně dodávané pro verze GL/AC, GLX, SPORT a pro motorizaci 1.3 DDiS v provedení 4x4.

Suzuki Swift v základní výbavě GA se aktuálně nabízí za cenu 239.900 Kč.
"na prvním místě je spokojený čtenář"


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist