Suzuki zahájilo prodej nové Vitary

Kompaktní SUV dostalo nové technologie a motory s nižší spotřebou paliva.
AKTUALITY, 15.04.15 | 13:00
hodnocení článku 5.0 b / 2x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Suzuki Vitara

Design nové vitary vychází ze studie iV-4. Při pohledu z boku lze vidět odlišně lakované sloupky a střechu vozu, přední části dominují světlomety s technologií LED diod. Vůz s pěti dveřmi bude vyšším stupněm nad modelem SX4 S-Cross. Pod kapotu se dostaly nové motory, konkrétně jde o dvě šestnáctistovky, jedna spaluje naftu a druhá benzín. Obě dávají maximální výkon 88 kW, točivý moment dosahuje 156 Nm u zážehové motorizace, respektive 320 Nm u dieselu.

K dispozici jsou manuální pěti a šestistupňové převodovky, pro benzínový motor se jako alternativa nabízí nová šestistupňová automatická převodovka s hydrodynamickým měničem.

Přední kola jsou zavěšena na vzpěrách McPherson, vzadu používá vitara vlečená ramena s torzní příčkou. Světlá výška činí 185 mm, s pneumatikami o rozměru až 215/55 R17 lze díky přechodovému úhlu 17,7 ° a nájezdovým úhlům 18,2 ° vpředu a 28,2 ° vzadu vyrazit i na nezpevněné cesty.

Novinkou je systém pohonu všech kol 4x4 ALLGRIP, známý už z modelu S-Cross. Ten má zajistit optimální jízdní vlastnosti na jakémkoliv povrchu. Dále také radarový brzdový asistent RBS (Radar Brake Support), který sleduje dění před vozidlem a upozorňuje na riziko kolize, pomáhá při brzdění, případně snižuje následky střetu. K bezpečné jízdě má přispět i adaptivní tempomat.

Základní provedení s motorizací 1.6 VVT startuje na ceně 386.700 Kč, za diesel ve vrcholné výbavě Elegance Panorama si potom Suzuki účtuje 603.950 korun."na prvním místě je spokojený čtenář"


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2018 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist