Toyota Auris a RAV4 bodovaly v Euro NCAP

Nové modely Toyota Auris a také Toyota RAV4 získaly nejvyšší pětihvězdičkové ohodnocení v bezpečnostních testech Euro NCAP.
NOVÉ MODELY, 08.03.13 | 12:00
hodnocení článku 5.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Toyota RAV4

NOVÁ TOYOTA AURIS
Nová Toyota Auris se stala prvním modelem nižší střední třídy, který dosáhl pětihvězdičkového ohodnocení podle nového testovacího programu organizace Euro NCAP platného od roku 2013.
Auris je vybaven systémy ABS s EBD (elektronické rozdělování brzdné síly), brzdovým asistentem, systémem řízení stability vozu (VSC) a signalizací nouzového brzdění; kromě toho disponuje airbagem řidiče a předního spolujezdce, kolenním airbagem, bočními airbagy a hlavovými záclonovými airbagy SRS.
Konstruktéři použili řadu komponent na pohlcování nárazové energie, včetně držáku a speciální konstrukce spodní části nárazníku. Minimalizace nárazové energie posiluje bezpečnost v případě střetu s chodcem, nicméně vůz si zachoval klasickou (i když oproti jiným modelům sníženou) siluetu kapoty.

NOVÁ TOYOTA RAV4
Model staví na standardech ochrany cestujících i optimální ochrany v případě střetu s chodcem, přičemž těží z vývoje v průběhu tří generací tohoto SUV.
RAV4 má karoserii postavenou podle principu vícenásobné distribuce zatížení, která pomáhá zajistit ochranu pro cestující, a tak tento vůz přináší odpovídající úroveň aktivní a pasivní bezpečnosti. SUV je vybaveno sedadly konstrukce s ochranou proti poranění krční páteře a standardně i sedmi airbagy, včetně kolenního airbagu řidiče a dvoukomorových bočních airbagů pro přední cestující.
Systémy aktivní bezpečnosti zahrnují ABS s elektronickým rozdělováním brzdné síly (EBD), brzdový asistent (BA), systém řízení trakce (TRC) a nový systém řízení stability vozu VSC+, jenž integruje systém VSC a elektrický posilovač řízení (EPS) v zájmu lepší stability vozu.
Pro novou Toyotu RAV4 jsou za příplatek k dispozici tři nové bezpečnostní technologie – automatická dálková světla, systém varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu a systém pro monitorování mrtvých úhlů."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/4
2/4
3/4
4/4


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist