Toyota: RAV4 také v provedení Hybrid AWD

Nový model spojuje zážehový motor o objemu 2,5 litru s hybridní jednotkou a dalším elektromotorem pohánějícím zadní nápravu.
AKTUALITY, 07.04.15 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Toyota RAV4

Elektronická soustava pohonu AWD má zvýšit bezpečnost jízdy a stabilitu na kluzkých površích, přitom dovoluje táhnout přívěs o nejvyšší přípustné hmotnosti 1 650 kg. S tažením přívěsů pomůže systém TSC (Trailer Sway Control – kontrola proti rozkmitání přívěsu).

Toyota RAV4 pro modelový rok 2015 dostala také světlomety s LED technologií, systém panoramatického sledování situace, který má řidiči pomoci při manévrování v úzkých prostorách díky živému obrazu okolí vozidla v rozsahu 360°, nebo balíček bezpečnostní výbavy Toyota Safety Sense. Ten mimo bezpečnostního systému pro předcházení kolizím (PCS), asistenta pro jízdu v pruzích (LDA), automatických dálkových světel (AHB) a systému rozpoznávání dopravních značek (RSA) obsahuje také adaptivní tempomat (ACC).

V případě hrozícího střetu s jiným vozidlem dokáže vůz snížit rychlost jízdy přibližně o 40 km/h. Automatické brzdění reaguje také v případě rizika kolize s chodcem.

Modernizovaná Toyota RAV4 se bude nabízet od prosince letošního roku, provedení Hybrid AWD se v evropských autosalonech objeví počátkem roku 2016."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/3
2/3
3/3


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2018 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist