Transit Custom ECOnetic se chlubí spotřebou

Nový Transit Custom ECOnetic má nejnižší spotřebu v kategorii užitkových automobilů s nosností jedné tuny.
NOVÉ MODELY, 05.11.12 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
užitkové Ford Transit

Brzy se do prodeje dostane nový Transit Custom ECOnetic, který se pyšní nejnižší spotřebou paliva ve své třídě. Hodnota 6,0 l/100 km představuje ve srovnání s předchozím modelem pokles o osm procent.

Tato verze Transitu Custom je sériově vybavena například systémem regulace zrychlení, který omezuje akcelerační potenciál na úroveň dosažitelnou u plně naloženého vozu. Při částečném zatížení tak lze uspořit nezanedbatelné množství paliva. Provozní testy ukázaly, že systém regulace zrychlení může snížit reálnou spotřebu o čtyři až patnáct procent a současně zmírnit opotřebení brzd, pneumatik a dalších součástí vozu.

Transit Custom ECOnetic je poháněn vznětovým motorem 2.2 Duratorq TDCi o výkonu 74 kW a standardně se dodává se systémem Start-Stop, který dokáže v městském provozu snížit spotřebu paliva a emise CO2 až o 10 procent.

K dalším úsporným technickým řešením patří vypínatelný omezovač rychlosti nastavený na 110 km/h, speciální kalibrace řídicí jednotky, obtokový ventil v chladicí soustavě pro rychlejší zahřátí motoru na provozní teplotu, o šest procent delší stálý převod, pneumatiky se sníženým valivým odporem či aerodynamické kryty kol.

Nový Transit Custom ECOnetic bude nabízen ve dvou délkách rozvoru a třech variantách nosnosti. Všechny verze se přitom vyznačují stejně nedostižnou kombinací stylu, řidičské atraktivity a prvotřídní funkčnosti jako zbytek modelové řady Transit Custom.

Model ECOnetic bude možné objednávat od začátku roku 2013."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/1


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist