Volkswagen: nový caddy také v prodlouženém provedení Maxi

Caddy Maxi má v porovnání s normální verzí prodloužený rozvor o 32 centimetrů. Spolu s ní se dostane do prodeje ve druhém čtvrtletí letošního roku.
AKTUALITY, 10.03.15 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Volkswagen Caddy

Caddy Maxi se třemi řadami sedadel má objem zavazadlového prostoru 530 litrů. Opěradlo třetí řady sedadel je sklopné, stejně jako druhá řada sedadel, kterou lze také celou sklopit dopředu za přední sedadla. V případě potřeby mohou být obě zadní řady sedadel zcela vyjmuty z vozu, čímž lze vytvořit nákladový prostor o objemu až 3 700 litrů. Caddy Maxi tak nabízí o 848 litrů větší objem než standardní provedení, užitečná hmotnost činí až 1 005 kilogramů včetně řidiče.

Paleta motorů je prakticky identická, pod kapotu se dostal dvoulitr TDI v různých výkonových stupních. V závislosti na verzi nabídne výkon od 75 kW (102 k) do 110 kW (150 k), pro zákazníky preferující benzínové motory jsou k dispozici jednotky 1.0 TSI s výkonem 75 kW/102 a 1.4 TSI s výkonem 92 kW/125 k.

K vyšší bezpečnosti mají přispět různé asistenční systémy, jako je například systém sledování okolí vozidla „Front Assist“ včetně funkce nouzového brzdění City. Pokud řidič přehlédne překážku při rychlosti nižší než 30 km/h, systém automaticky aktivuje brzdy a dokáže předejít kolizi, nebo alespoň zmírnit její následky. Osobní verze nového caddy jsou také vybaveny bočními a hlavovými airbagy.

Vůz je vybaven mimo jiné i multikolizní brzdou a připlatit si lze za asistenta dálkových světlometů „Light Assist“ a „Driver Alert“. Asistent pro rozpoznávání únavy řidiče „Driver Alert“ sleduje odchylky od normálního chování řidiče a v případě nutnosti doporučí řidiči, aby si udělal přestávku k odpočinku. Na přání je k dispozici také vyhřívané sklo čelního okna.

Předprodej nového Caddy Maxi na českém trhu bude zahájen během druhého čtvrtletí letošního roku. První dodávky českým zákazníkům proběhnou během září."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/4
2/4
3/4
4/4


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist