Volkswagen Passat combi 1,9 TDI a první dojmy nového majitele

Jsem s naftou moc spokojen, protože hlučnost v porovnání s předešlým laděným BMW je minimální. Také nevím přesný stav tacho při koupi, protože auto jezdilo ve Francii.
RECENZE UŽIVATELŮ, 15.08.12 | 12:00
hodnocení článku 1.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Volkswagen Passat
Značka:Volkswagen
Model:Passat
Typ:combi 1,9 TDI
Karoserie:kombi
Obsah motoru:1,9 - 81 Kw
Palivo:nafta
Rok výroby:1997
Typ řazení:manuální
Najeto km při koupi:190000
Najeto km nyní:200000
Koupen jako:ojetý
Jak dlouho vůz využívám:6 měsíců
Průměrná spotřeba:6
Poruchy:ne
Předchozí vozidlo:BMW Z8

Jsem s naftou moc spokojen, protože hlučnost v porovnání s předešlým laděným BMW je minimální. Také nevím přesný stav tacho při koupi, protože auto jezdilo ve Francii a pochybuji, že frantík za 6 let najezdil jen 160000 km, další dva roky přede mnou jezdilo auto v Praze. Takže je jisté, že buď pepík, nebo bazar stáhli možná i víc než 150000. Mě to v podstatě nevadí, protože náprava by se musela dělat jistě během roku mého užívání, stejně jako rozvody, náplně a jiná údržba. Celkem jsem tyto nutné investice pořídil za 27000kč, samozřejmě že ne v servisu VW. Auto je velmi pohodlné, živé, prostorné a s dobrou spotřebou. Průměr za mnou najetých 10000 je 6l/100km. To je ve všech režimech i se studeným pojížděním s dětmi do a ze školy, s dovolenou v Chorvatsku, s cestami na lyže atd. Můžu za sebe prohlásit, že jsem zatím neměl lepší auto. Pravda nikdy jsem taky neměl úplně nové auto, ale ojetých bylo celkem dost. A málem bych zapomněl, ještě mě čeká výměna váhy vzduchu - asi 3000kč.
Rád bych ještě připomněl, že Passat není auto pro závodníky, ale rodinné auto, ve kterém je pohodlí i na dlouhé cesty pro všechny cestující. Oceňuji především vnitřní prostor na zadních sedadlech. Moje hodnocení auta dole je opravdu můj subjektivní pocit a jistě se nemusí každému zamlouvat. Zrovna dnes jsem jel trasu Olomouc - Praha - Hradec králové - Olomouc ....580km prům. spotř. 5,8l, podle počítače, ale ten není přesný, ještě jsem nedotankoval, ale přes 6l to nepůjde. A ceny ojetých Passatů jsou už celkem dobré, pokud nechcete auto r. v. 2002 se serviskou a najeto jen 100000. Mám tuto výbavu: climatronik, el. okna, DO s alarmem, elektrony, 4x airbag, výšk. nastavitelný sport. volant, dělené zad. sedačky, 81 Kw motor, mlhovky, tažné zař., ABS, imobilizér, servo.
Přeji všem slušným řidičům šťastné návraty z cest a žádné kontakty s hňupy, kteří se za slušné řidiče omylem považují - a že jich je!


KladyZápory
prostor moc jemné řízení
pohodlí kradený model
spolehlivost přední náprava
spotřeba váha vzduchu (turbo)
výbava  

Spolehlivost
2
 
Provozní náklady
2
 
Cena náhradních dílů
2
 
Dostupnost náhradních dílů
2
 
Koupili byste si automobil od stejné značky znovu? určitě anohodnocení
brzdy
2
design
1
dílenské zpracování
2
dynamika motoru
2
jízdní komfort
1
ovladatelnost
1
prostornost
1
pružnost motoru
2
řazení
1
řízení
2
sedadla
2
spotřeba
1
výhled z vozu
2
zavazadelník
1
celkové hodnocení - průměr:
1.5
Toto hodnocení je subjektivním dojmem autora testu, který hodnotí automobil s přihlédnutím k vozům srovanatelné třídy.
Uděluje se známka od 1 (výborné) do 5 (nedostatečné).
nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist