Volkswagen představil Multivan Alltrack

Tato studie má kombinovat výhody vozů MPV s dobrou průjezdností a odolností SUV.
AKTUALITY, 11.03.14 | 12:00
hodnocení článku 5.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Volkswagen Multivan

Od svého užitkového sourozence se Multivan Alltrack odlišuje upraveným interiérem i exteriérem. Na první pohled lze vidět mohutnější přední a zadní nárazník, ochranné plastové lišty na bocích karoserie a hraně zavazadlového prostoru v šedé barvě a leštěná devatenáctipalcová kola z lehkých slitin. U Multivanu Alltrack výrobce počítá i s provozem mimo zpevněné komunikace, podvozek je proto opatřen ochrannými kryty.

Uvnitř vozu sedí posádka v šedomodrých sedadlech čalouněných kůží značky Poltrona Frau, na podlaze je dřevěné obložení. Volkswagen vybavil Multivan Alltrack kolejnicovým systémem, do něhož lze upevnit například přenosný kuchyňský modul s plynovým sporákem, dřezem a zásobní nádrží na vodu, nebo libovolně posouvat každé ze sedadel zvlášť.

TIP: Nový VW Passat Alltrack: plasty, pohon všech kol a zvýšený podvozek

O pohon vozu se stará motor 2.0 TDI s výkonem 180 koní, jehož hnací síla je rozdělována mezi přední a zadní nápravu prostřednictvím vícelamelové spojky Haldex, umístěné před zadním diferenciálem. Nájezdový úhel má vpředu hodnotu 21°, vzadu 15°. Pohon všech kol 4Motion má zlepšit průjezdnost při provozu po špatných cestách, zároveň je ale zákazníci vyžadují čím dál častěji. Každý pátý užitkový volkswagen prodaný v Evropě si objednávají s pohonem všech kol."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/3
2/3
3/3


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2018 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist