Volkswagen představuje Golf Variant v provedení GTD

Novinka má pod kapotou dvoulitrové TDI o výkonu 135 kW (184 k). Ve světové premiéře se představí v březnu na Ženevském autosalonu.
AKTUALITY, 30.01.15 | 13:00
hodnocení článku 5.0 b / 1x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Volkswagen Golf

Základem je klasický Golf Variant, díky silnému dieselu má ale přilákat zejména zákazníky, kteří hledají svižné svezení v kombinaci s nízkou spotřebou. Točivý moment dvoulitrového agregátu vrcholí hodnotou 380 Nm. Z klidu na 100 km/h vůz podle výrobce zrychlí za 7,9 sekundy, uváděná kombinovaná spotřeba přitom činí 4,4 litru nafty na 100 km.

Sportovněji laděný golf má kromě specifických nárazníků a voštinové mřížky masky chladiče tmavě tónované zadní světlomety a rozšířené prahy. Stojí na 17“ kolech „Curitiba“ z lehké slitiny, na střeše jsou podélné nosiče ve stříbrném eloxu a výfuk je zakončen dvojitou chromovanou koncovkou. V sériové výbavě Golfu GTD Variant je například klimatizace Climatronic, adaptivní tempomat, rádio s barevným dotykovým displejem o úhlopříčce 14,7 cm, sportovní podvozek snížený o 15 mm a progresivní řízení.

V interiéru jsou sportovní sedadla čalouněná tkaninou „Clark“, osvětlené prahové lišty, strop a obložení bočních sloupků je černé. Nechybí ozdobné prvky v provedení „Checkered Black“ a kryty pedálů z ušlechtilé oceli. Řidič má k dispozici multifunkční volant obšitý kůží s hliníkovými ozdobnými prvky a hlavici řadicí páky v designu golfového míčku.

Na přání se dodávají 18“ kola „Nogaro“ z lehké slitiny a čalounění sedadel Alcantarou nebo kůží „Vienna“. Kromě toho je k dispozici paket Sport & Design, který zahrnuje volbu profilu jízdy, červené brzdové třmeny a tmavě tónovaná skla oken.

Ceny Volkswagenu Golf GTD Variant budou zveřejněny v průběhu měsíce března 2015, kdy se model zároveň dostane na český trh."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/2
2/2


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist