Volkswagen Sharan 2.8 VR6 a zkušenosti při 213 000 km

S tímto vozem jsem byl naprosto spokojen a kdyby po 5 letech, co ho mám, nedošlo ke kolizi motoru, určitě bych s ním jezdil nadále. Za celou dobu jsem neměl žádnou vážnější poruchu ani provozní problémy.
RECENZE UŽIVATELŮ, 17.04.13 | 00:00
hodnocení článku 3.2 b / 6x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Volkswagen Sharan
Značka:Volkswagen
Model:Sharan
Typ: 
Bližší označení:2.8 VR6
Karoserie:MPV
Objem motoru:2 792
Palivo:LPG + benzín
Rok výroby:1998
Typ řazení:manuální
Najeto km při koupi:95 000
Najeto km nyní:213 000
Koupen jako:ojetý
Jak dlouho vůz využívám:5 let
Průměrná spotřeba:10.5
Poruchy:Vážná porucha je jen na motoru, pravděpodobně těsnění. Pokud by bylo něco vážnějšího, doporučil bych jiný motor. Dále potřeba bočního zrcátka (cca 1.500 Kč). Prasklé přední sklo (oprava cca 4.700 Kč). Auto prodávám za cenu LPG, které nemá žádnou vadu.
Předchozí vozidlo:neudáno
S tímto vozem jsem byl naprosto spokojen a kdyby po 5 letech, co ho mám, nedošlo ke kolizi motoru, určitě bych s ním jezdil nadále. Za celou dobu jsem neměl žádnou vážnější poruchu ani provozní problémy. S autem jsem absolvoval cestu do Itálie a opět bez problémů. Vůz je dobrý pro rodinu s malými dětmi, není problém mít v prostorném kufru rozložený celý kočárek. Velkým plusem tohoto vozu je to, že má odnímatelná sedadla a můžete tak zvětšit prostor v autě pro případný větší náklad. Sedadla se dají složit a vyjmout, což je velice praktické při nákupu nábytku, kdy se nemusíte spoléhat na žádného dopravce atd. Přední sedadla jsou otočná a slouží tak i většímu komfortu. Při vyjmutí sedadel je auto natolik prostorné, že se v něm dá i pohodlně spát, což jistě ocení mladí lidé, kteří rádi jezdí na párty.
Jízda a komfort tohoto vozu jsou velmi uspokojivé, řidič má dostatečný prostor, stejně tak i spolujezdec. Velkou předností je i dostatečný prostor kolem zadních sedadel, tedy výhoda pro mohutnější cestující. Jedinou nevýhodou je poslední řada sedadel, tedy šesté a sedmé místo, kde už není takový prostor pro nohy ve srovnání s předními sedadly. Tato sedadla jsou vhodná třeba pro děti. Pokud nainstalujeme pouze šest sedadel, zvětší se vzadu pohodlí a prostor. Já osobně si tento - nebo podobný - vůz opět pořídím.
KladyZápory
  
  
  
  
  

Spolehlivost
2
 
Provozní náklady
2
 
Cena náhradních dílů
2
 
Dostupnost náhradních dílů
2
 
Koupili byste si automobil od stejné značky znovu? anohodnocení
brzdy
2
design
2
dílenské zpracování
2
dynamika motoru
2
jízdní komfort
2
ovladatelnost
1
prostornost
1
pružnost motoru
3
řazení
2
řízení
2
sedadla
2
spotřeba
2
výhled z vozu
1
celkové hodnocení - průměr:
1.84
Toto hodnocení je subjektivním dojmem autora testu, který hodnotí automobil s přihlédnutím k vozům srovanatelné třídy.
Uděluje se známka od 1 (výborné) do 5 (nedostatečné).
nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist