Volkswagen: speciální edice Amarok Ultimate

Amarok Ultimate vychází z výbavové verze Highline, navíc dostal nové světlomety a řadu doplňků.
AKTUALITY, 15.06.14 | 12:00
hodnocení článku 5.0 b / 2x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Volkswagen Amarok

Přední části pick-upu dominují bi-xenonové světlomety s integrovanou řadou elektroluminiscenčních diod LED. Na masce chladiče přibyly chromované lišty.

Další vizuální odlišností Amaroku Ultimate jsou stříbrné kryty vnějších zpětných zrcátek, zatmavená krycí skla zadních světlometů, osvětlení registrační značky diodami LED, leštěná 19“ kola z lehké slitiny v designu „Aragonit“ s pneumatikami 255/55, kryt spodní části předního nárazníku ve stříbrném odstínu, chromovaný rám za kabinou nad ložnou plochou a chromované boční prahové trubky.

Sériová výbava modelu Amarok Ultimate obsahuje kromě toho také parkovací senzory Park Pilot včetně zadní kamery Rear Assist, elektricky ovládaná, sklopná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, alarm, vyhřívání sedadel vpředu a navigační systém RNS 315 včetně přípravy pro mobilní telefon. Sedadla jsou čalouněna Alcantarou v kombinaci odstínů antracit/titanově černá a na podlaze jsou velurové rohože. Lak karoserie si mohou zákazníci zvolit z odstínů bílá Candy, šedá Natural, stříbrná Reflex, modrá Starlight, hnědá Toffee a černá Deep.

O pohon vozu se starají motory TDI s výkonem 103 nebo 132 kW v kombinaci s pohonem zadních nebo všech kol a mechanickou převodovkou nebo samočinnou převodovkou (s výjimkou variant s paketem BlueMotion Technology).

Ceny modelu Amarok Ultimate začínají od 843.234 Kč (bez DPH), resp. 1.020.313 Kč (včetně DPH)."originální stav ojetin je lepší než tuning"
1/3
2/3
3/3


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist