Zachovalá Corvette je na prodej. Má najeto jen devět tis. km!

Patříte mezi obdivovatele amerických sporťáků s „plnotučnými“ motory? Máme pro vás jednu klasiku – Chevrolet Corvette s šestilitrovým osmiválcem z roku 2010. Vůz má najeto pouze 9 tis. km!
AKTUALITY, 16.09.15 | 12:00
hodnocení článku 0.0 b / 0x
vaše hodnocení: 0 b.
z naší nabídky:
Chevrolet Corvette

Korveta je anglický výraz pro rychlou loď, ale od roku 1953 se tak jmenuje i sportovní auto vyráběné americkým koncernem General Motors, konktrétně značkou Chevrolet.

Chevrolet Corvette V pořadí šestá generace tohoto kultovního auta s označením C6 se po stránce designu i výbavy snažila přiblížit požadavkům evropských řidičů. Sporťák má specificky řešené kliky dveří, které po stisknutí dálkového ovladače jakoby vklouznou do ruky, zevnitř se dveře pro změnu otevírají stisknutím tlačítka.

Chevrolet Corvette Stejným způsobem se také probouzí k životu osmiválcová bestie pod kapotou, která má pro vaši zábavu k dispozici 297 kW výkonu. Poctivý agregát osvědčené konstrukce s pouhými dvěma ventily na válec a rozvodem OHV má zaujmout především vyznavače hesla „objem ničím nenahradíš", mezi moderními sporťáky se ale rozhodně neztratí. Pohonná jednotka vystřelí vůz z 0 na 100km/h za 4,2 sekundy a i přes elektronické pomocníky v podobě stabilizačního systému a TCS mají zadní devatenáctipalcová kola s pneumatikami o šíři 285 milimetrů docela problém všechnu tu sílu přenést na silnici bez toho, aniž by se protáčely v oblacích modrého dýmu.

Chevrolet Corvette Náš vybraný kousek je ve stavu odpovídajícím novému autu, na počítadle ujeté vzdálenosti svítí cifra 9407 km, vůz pravděpodobně nebyl ani na první servisní kontrole a jeho budoucí majitel by tak neměl mít prakticky žádné starosti.

Tuto ikonu amerických sportovních aut můžete mít za cenu 998 000 Kč, což je oproti evropským vozům podobného ražení částka velmi zajímavá. Najít ji můžete v naší inzerci."na prvním místě je spokojený čtenář"
1/8
2/8
3/8
4/8
5/8
6/8
7/8
8/8


nahoru

kontakt - naši partneři - práce s cookies - marketingové podmínky

Copyright © 2005–2017 EBM system s.r.o. | technická podpora

TOPlist